Ansatte ved Distriktssenteret

Aina Sofie Brox

Aina Sofie Brox

Rådgiver

E-post: Aina-sofie.brox@kdu.no

Telefon: 911 86 680

Kontorsted: Alstahaug

Fylkeskontakt for: Troms

Arbeider mest med:
Byregionprogammet

Ann Opheim Jørgensen

Ann Opheim Jørgensen

Rådgjevar

E-post: Ann.Jorgensen@kdu.no

Telefon: 975 64 534

Kontorsted: Sogndal

Fylkeskontakt for: Sogn og Fjordane

Arbeider mest med:
Fornyelse og utvikling av lokaldemokratiet
Tilflytting, inkludering og stedstilhørighet
Regionalt samarbeid
Butikken som sosial arena (Merkur)

Anne Irene Myhr

Anne Irene Myhr

Rådgiver

E-post: anne-irene.myhr@kdu.no

Telefon: 481 68 279

Kontorsted: Steinkjer

Fylkeskontakt for: Buskerud og Rogaland

Arbeider mest med:
Fornyelse og utvikling av lokaldemokratiet
Kommunereform

Bjørn Richard Jensen

Bjørn Richard Jensen

Rådgiver

E-post: bjorn-richard.jensen@kdu.no

Telefon: 932 68 568

Kontorsted: Alstahaug

Arbeider mest med:
Utredning og analyse
Næringsattraktivitet og verdiskaping
Utviklingskapasitet og resultater

Dan-Erik Aggvin

Dan-Erik Aggvin

Kommunikasjonssjef

E-post: Dan-erik.aggvin@kdu.no

Telefon: 924 77 147

Kontorsted: Steinkjer

Elisabeth Veivåg Helseth

Elisabeth Veivåg Helseth

Rådgjevar

E-post: Elisabeth.Helseth@kdu.no

Telefon: 922 84 041

Kontorsted: Sogndal

Arbeider mest med:
Verdiskaping natur og kultur
Regionalt samarbeid

Geir Lyngaas

Geir Lyngaas

Rådgiver

E-post: geir.lyngaas@kdu.no

Telefon: 91 83 32 09

Kontorsted: Sogndal

Fylkeskontakt for: Telemark

Arbeider mest med:
Byregionprogrammet
Regionalt samarbeid

Grete Bækken Mollan

Grete Bækken Mollan

Medarbeider administrasjon

E-post: Grete.mollan@kdu.no

Telefon: 481 68 281

Kontorsted: Steinkjer

Arbeider mest med: Administrasjon, Byregionprogrammet, Kommunereform, Attraktiv by

Halvor Hilmersen

Halvor Hilmersen

Rådgiver

E-post: halvor.hilmersen@kdu.no

Telefon: 932 48 441

Kontorsted: Alstahaug

Fylkeskontakt for: Østfold

Arbeider mest med:
Tilflytting, inkludering og stedstilhørighet
Regionalt samarbeid

Halvor Holmli

Halvor Holmli

Direktør

E-post: halvor.holmli@kdu.no

Telefon: 481 68 271

Kontorsted: Steinkjer

Håvard Ese Eliassen

Håvard Ese Eliassen

Nettredaktør

E-post: Havard.eliassen@kdu.no

Telefon: 901 32 006

Kontorsted: Sogndal

Arbeider mest med: Interwebs

Hildegunn Nordtug

Hildegunn Nordtug

Rådgiver

E-post: hildegunn.nordtug@kdu.no

Telefon: 991 55 084

Kontorsted: Steinkjer

Arbeider mest med:
Analyse og sammenstilling
Utviklingskapasitet

Inga Marie Skavhaug

Inga Marie Skavhaug

Rådgiver

E-post: inga-marie.skavhaug@kdu.no

Telefon: 957 02 693

Kontorsted: Sogndal

Fylkeskontakt for: Sogn og Fjordane

Arbeider mest med:
Ungdom og medvirkning.
Inga Marie er for tiden i permisjon.

Ingunn Høyvik

Ingunn Høyvik

Rådgiver

E-post: ingunn.hoyvik@kdu.no

Telefon: 47862158

Kontorsted: Alstahaug

Arbeider mest med:
Analyse og samanstilling
Attraktive bomiljø og småbyer
Verdiskaping natur og kultur

Ingvill Dahl

Ingvill Dahl

Avdelingsleder Alstahaug

E-post: ingvill.dahl@kdu.no

Telefon: 481 68 273

Kontorsted: Alstahaug

John Kåre Olsen

John Kåre Olsen

Rådgiver

E-post: john-kare.olsen@kdu.no

Telefon: 481 68 283

Kontorsted: Alstahaug

Fylkeskontakt for: Finnmark

Arbeider mest med: Byregionprogrammet

Lillian Hatling

Lillian Hatling

fagansvarlig analyse

E-post: lillian.hatling@kdu.no

Telefon: 48 16 82 75

Kontorsted: Steinkjer

Arbeider mest med:
Analyse og sammenstilling
Regionalt samarbeid

Marianne Solbakken

Marianne Solbakken

Rådgiver

E-post: marianne.solbakken@kdu.no

Telefon: 481 68 277

Kontorsted: Steinkjer

Fylkeskontakt for: Møre og Romsdal

Arbeider mest med:
Tilflytting, inkludering og stedstilhørighet
Regionalt samarbeid

Mona Handeland

Mona Handeland

Rådgiver

E-post: mona.handeland@kdu.no

Telefon: 481 68 284

Kontorsted: Alstahaug

Fylkeskontakt for: Nordland

Arbeider mest med:
Attraktive bomiljø og småbyer
Tilflytting, inkludering og stedstilhørighet

Roar Werner Vangsnes

Roar Werner Vangsnes

Rådgjevar

E-post: roar.vangsnes@kdu.no

Telefon: 481 68 289

Kontorsted: Sogndal

Fylkeskontakt for: Aust- og Vest-Agder og Oppland

Arbeider mest med:
Verdiskaping natur og kultur.
Tilflytting, inkludering og stedstilhørighet.
Regionalt samarbeid.
Butikken som sosial arena (Merkur)

Steinar Fredheim

Steinar Fredheim

Avdelingsleiar Sogndal

E-post: steinar.fredheim@kdu.no

Telefon: 481 68 274

Kontorsted: Sogndal

Torbjørn Wekre

Torbjørn Wekre

Rådgiver

E-post: torbjorn.wekre@kdu.no

Telefon: 48 16 82 78

Kontorsted: Steinkjer

Fylkeskontakt for: Nord- og Sør-Trøndelag og Hedmark

Arbeider mest med:
Utviklingskapasitet
Næringsattraktivitet og verdiskaping
Regionalt samarbeid

Tove Damås

Tove Damås

Kontorsjef

E-post: tove.damas@kdu.no

Telefon: 481 68 272

Kontorsted: Steinkjer

Trude Risnes

Trude Risnes

Rådgjevar

E-post: trude.risnes@kdu.no

Telefon: 481 68 287

Kontorsted: Sogndal

Fylkeskontakt for: Hordaland

Arbeider mest med:
Attraktive bomiljø og småbyer
Fornyelse og utvikling av lokaldemokratiet